12.12.2019
 
 
Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
 
 
ÜRÜNLER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
     
       

     
 
 
 
 

ADAFE KİMYA

Temizlik ve hijyen uygarlığın vazgeçilmez unsurları.Sağlıklı bir hayat ancak temizlikle mümkün olabilir.Sörf Kimya Profesyonel kadrosu ve özel ürünleri ile alışılmış temizlik ve hijyen sınırlarını zorlayarak sektörde saygın bir yere gelecektir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek , Dünya standartlarında üretim yapmayı ilke edindik.Bu kalite standartımızı  ISO 9001-14001 ve 18001 ile belgelendirdik. Her türlü temizlik ve hijyen sorunlarınızda ,çözümlenemeyen  kirliliklerinizde bilgi birikimimiz,Mühendis AR-GE kadromuz ve danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız. Yaşadığımız ortamları daha sağlıklı ve temiz kılmak için…

 

 
 
 
ADAFE KİMYA HAKKINDA
   
 

ADAFE Kimya 2001 yılında  kurulmuş olup Türkiye’de endüstriyel bakım koruma  temizlik ve hijyen kimyasalları konusunda iddialı bir şekilde faaliyetini ISO 9001-14001-18001 ürün kalite güvence belgeleri ile sürdürmektedir.

Araştırıp geliştirdiğimiz BLEDA,ADAFE CHEMICALS markalı ürünlerimizi kendi laboratuvarlarımızda uzman personelimiz tarafından insan ve çevre sağlığı açısından test edip onayladıktan sonra fabrikamızda irili ufaklı ambalajlar halinde bölge temsilcileri ve bayileri aracılığı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetler şeklinde sizlere ulaştırmaktadır.  

 

 
     
 
  Hakkımızda   Download   Bayilerimiz   İletişim   Ana Sayfa